Jde to s vaší společností od desíti k pěti? Přerůstají vám přes hlavu problémy a nesplacené závazky nebo vás uhánějí nepříjemní věřitelé a vy už nemáte sílu dál bojovat?

Odkoupíme vaši firmu

Ať už je v jakémkoliv stavu! Nevadí nám, pokud se nachází v konkurzu, likvidaci nebo insolvenci, má vysoké dluhy, úvěry nebo exekuce. Vše navíc vyřídíme rychle, diskrétně, efektivně a bez zbytečných dalších nákladů.

Nejprve si společně domluvíme schůzku, na které nám můžete otevřeně prozradit, v jaké situaci se vy i vaše společnost aktuálně nacházíte. Jednání okolo zadlužených firem je naší denní rutinou, nemusíte se před námi stydět ani se bát, jsme zde proto, abychom vám z nepříjemné situace pomohli a rozhodně vás nebudeme soudit.

Pokud se na schůzce střetneme v našich představách, pošleme vám návrh všech dokumentů a kompletní finanční rozpočet. Nemusíte se bát žádných dalších nákladů a nepříjemných překvapení, vždy platíte přesnou částku, kterou si předem stanovíme + zákonem dané poplatky. Znovu se spolu uvidíme u notáře, kde podepíšeme veškeré potřebné dokumenty.

Jakmile od vás obdržíme sjednanou částku, předáme vám veškeré podepsané listiny. Ty pak sami nebo společně s námi vložíte na příslušný rejstříkový soud.

Nyní je celý proces za vámi. Můžete si v klidu oddychnout a s chutí se pustit do nového úspěšnějšího projektu.

Kolik stojí odkup společnosti?

Bohužel vám nejsme schopni sdělit pevnou částku, která bude k celkovému vyřešení potřeba. Situace každého z našich klientů se liší a my vám tak nechceme předem nic slibovat. Každý smluvený převod společnosti je individuální záležitostí, liší se časovou náročností i rozsahem služeb. Hlavní roli pak hrají především vaše aktuální závazky a jejich celková výše.

Pokud se chcete dozvědět, kolik by vás odkup společnosti stál, domluvte si s námi nezávaznou konzultaci a pomozte nám nastíněním vaší situace cenu stanovit. Konzultace je samozřejmě zcela bezplatná a nečekají vás ani žádné zálohy či úhrady předem – vše je splatné až při konečném převodu společnosti.